קורס מצילים

בואו ללמוד קורס מצילים בעולם המים>> ותצאו עם מקצוע מבוקש

בשיתוף ד"ר בני כנען
באישור משרד העבודה

קורס מצילים יפתח ביולי 2019

רוצים לקבל עדכון כאשר נפתחת ההרשמה לקורס? השאירו שם וטלפון

קורס מציל בבריכה

קורס מצילים

תמיד חשבת להיות מציל? להנות מסביבה רטובה , אחריות והמון אהבה למים? עולם המים פותח לך חלון למקצוע המבוקש כדי שגם תוכל לצאת עם תעודת מציל. המציל הוא בעצם דמות המפתח בבריכה הוא ממונה על הביטחון של המתרחצים ואחראי על שמירת הסדר בבריכה. בכדי להיות מציל יש לעבור הסמכה של מספר חודשים אשר בסיומה תוכל לקבל תעודת הסמכה של משרד התמ"ת. משרד התמ"ת הינו הגוף היחידי המפקח על תוכניות הכשרת מצילים בארץ ומגדיר את סמכויות המצילים.

קורס מצילים החייאה

למי מיועד הקורס

קורס מצילים של עולם המים מיועד לבני 18 ומעלה המעוניינים להשתלב בעבודה בבריכות ולהנות ממקצוע נחשב ומבוקש, לא רק בחודשי הקיץ אלא גם במהלך כל השנה. כחלק מדרישות הקורס יש מבחן שחייה בסגנונות שונים ויש להביא אישור רפואי המעיד על בריאות תקינה.

קורס מצילי בריכה

למה בעולם המים?

קורס מצילים הינו חלק מאקדמיית עולם המים בית ספר להכשרת מדריכים מעל ומתחת למים. הקורס הינו תוצר של שיתוף הפעולה בין אקדמיית עולם המים ובין ד"ר בני כנען, בעל ותק של מעל 26 שנה בהסמכת מצילים ומורשה של משרד התמ"ת להעברת קורסי מצילים בארץ. שיתוף הפעולה זה יוצר שילוב של ידע רב, עם סביבת למידה כיפית, צעירה, יחס אישי ויחד עם זאת מקצוענות והמון אהבה למים. עם סיום הלימודים תוכלו להשתלב בעבודה באחת מבריכות רשת עולם המים.

קורס מצילים של עולם המים

מה נלמד בסדנה:

תנאי קבלה :

מבחן כניסה: מבחן כניסה יתבצע על ידי רכז הקורס והוא ללא עלות.

למי הקורס מתאים: בני 18 ומעלה אשר יכולים לשחות בצורה טובה את סגנונות החזה והחתירה ויכולים לצלול בריכה של 25 מטר.

בדיקות רפואיות: כל משתתף בקורס חייב להביא אישור מרופא משפחה על כשירותו להשתתף בקורס מצילים, כמו כן על כל משתתף לעבור בדיקה אצל רופא עיניים או אופטומטריסט מוסמך.

קורס מצילי בריכה בנוי כך:

12 שעות לימוד עיוניות , 36 שעות תרגל מעשי ו 38 שעות לימודי עזרה ראשונה והחייאה.

במסגרת הלימודיים העיוניים תלמדו: על מבנה בריכות השחייה,כיצד מטפלם ומתחזקים בריכת שחייה, מהם הכללים לסוכת המציל תיקנית, מה הם הכללים לראות ותאורה, שילוטים וסימנים, מהם הסכנות שעוברות למציל במים ומחוצה לו במים, מה הם אביזרי וציוד הצלה הנמצאים בבריכה וכן תמדו על עקרונות סגנונות השחייה.

בתחום המעשי תתרגלו בבריכת עולם המים בפולג את סגנונות השחייה השונות, תלמדו סוגי גרירה ועזרה לשחיין עייף איך מוציאים טובע מהים ועוד נושאים מרתקים אחרים.

לאחר מכן תלמדו עזרה הראשונה והחייאה.

רכז קורס מצילים

ד"ר בני כנען

בני כנען בעל ותק של מעל 26 שנים בתחום הסמכת מצילים בארץ. הוא הבעלים של בית ספר ארגמן להסמכת מצילים, קורסי עזרה ראשונה והחייאה הגדול בארץ והוא מדריך את קורסי ההצלה של צהל ומרכז את אליפות צהל בשחייה.

 בני הינו בוגר המכללה בוינגייט, בעל תארים שני ושלישי בחינוך ובחינוך גופני. בני לקח חלק פעיל והרצה במשך שנים במכללה לחינוך גופני במכון וינגייט בתחום מיומנויות החינוך הגופני .כמו כן הוא הרצה בקורסים רבים כמו : ההיבטים הפיזיולוגיים בחינוך הגופני בפקולטה לתזונה של האוניברסיטה העברית ברחובות.

גלריית תמונות - קורס מצילי בריכת שחייה

צפו בתמונות מהקורס האחרון של קורס מצילים בעולם המים

המקצועיות

שילוב של ידע רב והמון אהבה למים.

הניסיון

עשרות שנים של ניסיון במים

אהבה ומקצוע

בואו לקבל מקצוע לכל החיים